자유게시판

  • HOME
  • 피엔케이(주)

مرد آلفا

페이지 정보

작성자 Lewis Basser 댓글 0건 조회 16,045회 작성일 22-11-05 21:09

본문

آموزش مرد آلفا راز مردان جذابهنرهای نحوه ارتباط گیری با جنس مخالف زن به زبان ساده در 2022
جامعه بشری از قوانین تکامل و طبیعت پیشی گرفته است و ضعیف ترین امگای ضعیف می تواند به عنوان یک آلفای مشروع در کشور ما عمل کند. بنابراین سوال این است که "آلفا به چه معناست؟ جامعه مدرن" جواب منطقی ندارد و مشمول قانون بقای شایسته نیست. اینها رهبران عجیب و غریبی هستند که جهت توسعه بسته را تعیین می کنند. آنها بیشترین بهره را می برند غذای خوشمزهزیرا آنها تصمیم می گیرند چه بخورند.
صبح که از خواب بیدار می‌شوند، با نارضایتی بیدار می‌شوند و در طول روز هم حال خسته و بی‌حوصله‌ای را دارند. انگار نمی‌دانند در زندگی‌شان در حال انجام چه کاری هستند یا در چه موقعیتی قرار گرفتند و این اذیت‌شان می‌کند چون کنترل زندگی‌شان از دست‌شان خارج شده است. مردان آلفا هم همانند زنان آلفا مهارت و روحیه رهبری دارند یعنی دوست دارند به دیگران کمک کنند، آز دیگران حمایت کنند و آنها را در مسیر رشد و پیشرفت قرار دهند. اینطور نیست که بگویند فقط خودشان باید رشد کنند، بلکه حق دیگران می‌دانند که آنها هم باید در زندگی نهایت پیشرفت را داشته باشند.
این فقط نقاط قوت مرد آلفا نیست که او را جذاب می‌کند، بلکه او به عیوب خود هم آگاه است و سعی در پنهان کردن آنها ندارد. نقاط ضعف یک مرد آلفا به هیچ وجه نمی‌توانند او را ناتوان کنند، چرا که او سعی می‌کند بر آنها غلبه کرده و ضعف‌هایش را به نقاط قوت تبدیل کند. 23- مردان آلفا در طول تاریخ (آشیل ، ویلیام والاس و ناپلئون )، فرصتی را دیدند که دیگرانآن را شکست دیدند.
پس او سعی می‌کند که حتی در هنگام شوخی هم اوضاع را به نفع خودش بچرخاند و از این اتفاق یک تجربه کسب کند. حتی او با این نقطه قوت اخلاقی خود قلب مخالفانش را هم بدست می‌آورد. مردان آلفا در مورد آنچه که در این زندگی می‌خواهند با خود صادق هستند. بنابراین برای اهداف شغلی یا شخصی خود به سختی کار می‌کنند و تمام تصمیمات خود با با در نظر گرفتن هدف نهایی عملی می‌کنند.
چه بنویسد و چه صحبت کند ، او صحبت نمی کند که شنیده شود ،بلکه تنها وقتی حرفی برای گفتن دارد ، صحبت می کند. مرد /الفا برتر یک گروه، با دسترسی اولیه به منابع، از جمله غذا و جفت. در بسیاری از گونه ها، آلفا نر از جفت گیری سایر نرها در زمان اوج باروری زنان جلوگیری می کند. زنان آلفا نیز وجود دارند که دسترسی اصلی به منابع در گروه های اجتماعی خود دارند. در برخی از گونه ها، آنها نیز از باروری در میان زنان دیگر جلوگیری می کنند. زنان بتا با لحن تحکم‌آمیز و بد از دیگران انتقاد نمی‌کنند بلکه به درستی و با زیرکی این کار را انجام می‌دهند تا به احساسات دیگران آسیبی نرسد.
مثل هر انسانی، شکست هم بخشی از زندگی یک مرد آلفاست. اما او هرگز گرفتار شکست نشده و با پاک کردن گرد و غبار آن، مجددا تلاش کرده و رشد می‌کند. مردان آلفا شجاعانه به دل چالش‌های مختلف زندگی می‌زنند و بر ترس، ناامنی و موانع به خوبی غلبه می‌کنند. اگر میخواهی روش جذب مرد آلفا رو توی یه کلمه یاد بگیری، نباید به زندگی و موضوعات سطحی بسنده کنی. یک ویژگی مردان آلفا، این است که نسبت به خانواده، دوستان، سلامتی و بیش از همه به خودشان متعهد هستند.
وقتی زن و مرد این نقش را با هم انجام می دهند، گاهی از آنها به عنوان یک زوج آلفا یاد می شود. سایر حیوانات در همان گروه اجتماعی ممکن است نسبت به آلفا احترام یا رفتار تبعی خاصی نشان دهند. آنها کم حرف و گاهی خجالتی هستند البته لزوما اینطور نیست که اعتماد به نفس کمی داشته باشند یا افراد ضعیفی باشند. اتفاقا افرادی متفکر هستند و تنها زمانی صحبت می‌کنند که با آنها صحبت شود. زمانی صحبت می‌کنند که حرفی برای گفتن در جمع داشته باشند و بیهوده حرف نمی‌زنند.
اغلب بدن مردان عضله ای است و کم تر دیده می شود این دسته از مردان چاق یا بیش از حد تپل باشند زیرا آن ها ترجیح می‌ دهند در هر زمینه‌ای خودشان را به ایده آل ترین حالت ممکن برسانند. همچنین آن ها در انتخاب لباس خود نیز دقت ویژه دارند و سعی می‌کنند مناسب ترین لباس را برای خود انتخاب کنند. آن ها از مد گریزانند و ترجیح می‌دهند ظاهری شیک و مناسب داشته باشد.
آن‌ها ترجیح می‌دهند بیشتر زمانشان را در خلوت خودشان سپری کنند، تا اینکه در مهمانی‌ها و رویدادهای اجتماعی شرکت کنند. ازآنجایی‌که آلفا تمرکز زیادی روی مسائل فنی می‌گذارد و وقت زیادی را صرف بررسی ابزارها می‌کند، او را به‌عنوان یک مرد با مهارت می‌شناسند. آن‌ها بااینکه از جمع دوری می‌کنند اما به‌شدت حس شوخ‌طبعی دارند و وقت‌گذراندن با آن‌ها خوشایند است. ما سعی نمی کنیم بی بندوباری جنسی را توجیه کنیم، چیزی که اتفاقاً مشخصه افراد بسیار سازمان یافته نیست. اگر می‌خواهیم به فرد غالب نزدیک شویم، باید یاد بگیریم که احساسات خود را کنترل کنیم.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.